Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'html5blank_styles' not found or invalid function name in /data/3/1/318a94ad-1dc0-44b4-8d59-5298f14b8b43/kancelarie-optimum.sk/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Kancelárske a co-workingové priestory na prenájom

Dohodnúť si obhliadku
Volajte0944 15 15 10
Finalista OFFICE ROKA
5 minút do centra Bratislavy
5 minút od električkovej zastávky Riazanská

O projekte

PLATFORM HOUSE sa nachádza v areáli OPTIMUM SLIAČSKA a je integrálnou súčasťou Budovy B. Budova bola, tak ako ostatné, postavená v 70. rokoch a patrila Výskumnému ústavu hutníckej keramiky VÚHK. Neskôr slúžila ako hala na kovovýrobu. Základom stavby je železobetónový skelet, do ktorého bol urobený oceľový vstavok, čo umožnilo plnohodnotne využiť výšku stavby, keďže hala pôvodne nemala vnútorné podlažia. Predošlé obvodové murivo a sklobetóny boli odstránené a namiesto toho použité sklenené výplne, čo presvetlilo celý vnútorný priestor.

Rekonštrukciou sa pôvodné zanedbané výrobné priestory priemyselného parku zmenili na moderné, administratívne, ktoré dnes poskytujú kancelárske priestory vysokého štandardu v duchu co-workingovej ideológie.

V decembri 2017 spoločnosť Slovunit po dohode s novým nájomcom začala intenzívne pracovať na finalizácii interiéru projektu. Ten bol úspešne dokončený v septembri 2018. Vznikol PLATFORM HOUSE, co-workingový dizajnový priestor, ktorý okrem najmodernejšieho pracovného prostredia ponúka priestor pre malé aj veľké podujatia s nesmierne kreatívnou atmosférou a kapacitou do 250 ľudí. Vďaka špičkovému technickému vybaveniu je najčastejšie využívaný na teambuildingy, vzdelávacie formáty, panelové diskusie, večierky a kultúrne podujatia, nakoľko jeho členenie, multifunkčnosť a zariadenie vedome podporujú kreativitu prítomných.

PLATFORM HOUSE je rozdelený do základných zón: kuchyňa, zasadacie miestnosti, pracovná zóna, oddychová zóna, fitness a reštaurácia. Všetky zóny sú vybavené moderným dizajnovým nábytkom v kreatívnych farbách.

ŠTANDARD

  • Bezpečnostný a kamerový systém
  • Strážna služba
  • Štruktúrovaná kabeláž
  • Internet v cene prenájmu
  • Kuchyne s kompletným vybavením
  • Klimatizované kancelárie

LOKALITA

PLATFORM HOUSE sa nachádza na Sliačskej ulici, v blízkosti Račianskej ulice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. Priame napojenie Sliačskej ulice na Račiansku zabezpečuje jednoduché a bezproblémové pripojenie na všetky dôležité dopravné tepny oboma smermi – do centra mesta aj smerom von z mesta. Areál sa nachádza uprostred rezidenčnej štvrte s názvom Ahoj – Briežky, do ktorej citlivo a bez narušenia vzhľadu najbližšieho okolia zapadol. Súčasťou areálu je aj rezidenčné bývanie, čím sa z tejto oblasti vytvoril kompaktný celok na prácu, bývanie aj oddych, ktorý zároveň vytvára prirodzené spojenie s centrom mesta. Príjemným bonusom tejto lokality je blízkosť račianskych vinohradov a Malých Karpát.

5 minút do centra Bratislavy
10 minút do centra Bratislavy
5 minút od električkovej zastávky Riazanská
15 minút na letisko M.R. Štefánika

Galéria

Kontakt

Majiteľ budovy

SLOVUNIT R71 s.r.o.
Špitálska 27
811 08 Bratislava

Obhliadka priestorov a prenájom

Martin Biró
0944 15 15 10
biro@slovunit.sk

Dohodnite si obhliadku


Pozrite si tiež