Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'html5blank_styles' not found or invalid function name in /data/3/1/318a94ad-1dc0-44b4-8d59-5298f14b8b43/kancelarie-optimum.sk/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Kancelárske a skladové priestory na prenájom

Dohodnúť si obhliadku
Volajte0944 15 15 10
5 099 m2 prenajímateľnej plochy
5 minút do centra Bratislavy
5 minút od električkovej zastávky Riazanská

O projekte

OPTIMUM SLIAČSKA je názov novej administratívno – skladovej budovy, ktorá vznikla v priestoroch bývalého areálu Výskumného ústavu zváračského na Sliačskej ulici. Budova A je pôvodne výrobná hala, ktorá bola dlhé roky nevyužívaná a chátrajúca. Developerská spoločnosť sa rozhodla halu nezbúrať, ale zrekonštruovať, pričom architektonickým cieľom sa stalo priznať jej priemyselnú minulosť. Nové kancelárske a obchodné priestory, ktoré sa v budove nachádzajú, tak získali nezameniteľný industriálny vzhľad.

Priemyselná hala mala pôvodne tvar písmena T. Ten zostal zachovaný, pričom v prednej časti od Sliačskej ulice boli vstavané tri podlažia. Na prízemí sa nachádza vstupná hala a obchodná prevádzka, na poschodiach kancelárie. V pozdĺžnej časti zadnej strany budovy sú umiestnené skladové jednotky so samostatnými vchodmi, využiteľné aj na malú remeselnú výrobu. Po celej dĺžke pokračuje vrchné podlažie s kancelárskymi priestormi loftového typu. Predná časť budovy je výtvarne zaujímavo stvárnená, zadná časť má technickejší vzhľad.

Účelová architektúra s minimalistickým dizajnom od známeho architektonického štúdia COMPASS ATELIER, moderné skladové, obchodné priestory a kancelárie štandardu A, vynikajúce dopravné napojenie a v neposlednom rade blízkosť prírody v podobe mestského lesoparku Malých Karpát sú hlavnými benefitmi novozrekonštruovaného areálu OPTIMUM SLIAČSKA.

Celková prenajímateľná plocha:
5 099m²
Veľkosť kancelárskych priestorov:
2 242m²
Veľkosť skladovacích priestorov:
2 857m²
Počet nadzemných podlaží:
3
Počet parkovacích miest:
71
Prečítať o architektúre

Architekti

Architekti ateliéru COMPASS vdýchli starej, výrobnej hale nový život, ale v maximálnej miere zachovali jej pôvodný industriálny vzhľad. V interiéroch je priznaný pôvodný oceľový skelet budovy. Otvorený priestor umožňuje obdivovať konštrukciu naprieč všetkými podlažiami. Kombinácia moderných priestorov, industriálnych prvkov a minimalistickej architektúry vytvorili spoločne architektonicky zaujímavú budovu s vyhľadávanými loftovými kanceláriami a účelnými skladovacími priestormi.

ŠTANDARD

  • Bezpečnostný a kamerový systém
  • Strážna služba
  • Recepcia vo večerných a nočných hodinách
  • Zdvojené podlahy na štruktúrovanú kabeláž
  • Kuchyne s kompletným vybavením
  • Klimatizované kancelárie

LOKALITA

Administratívno - skladový areál OPTIMUM SLIAČSKA sa nachádza na Sliačskej ulici, v blízkosti Račianskej ulice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. Priame napojenie Sliačskej ulice na Račiansku zabezpečuje jednoduché a bezproblémové pripojenie na všetky dôležité dopravné tepny oboma smermi – do centra mesta aj smerom von z mesta. Areál sa nachádza uprostred rezidenčnej štvrte s názvom Ahoj – Briežky, do ktorej citlivo a bez narušenia vzhľadu najbližšieho okolia zapadol. Súčasťou areálu bude onedlho aj rezidenčné bývanie, čím sa z tejto oblasti vytvorí kompaktný celok na prácu, bývanie aj oddych, ktorý zároveň vytvorí prirodzené spojenie s centrom mesta. Príjemným bonusom tejto lokality je blízkosť račianskych vinohradov a Malých Karpát.

5 minút do centra Bratislavy
10 minút do centra Bratislavy
5 minút od električkovej zastávky Riazanská
15 minút na letisko M.R. Štefánika

Galéria

Kontakt

Majiteľ budovy

SLOVUNIT – SLIAČSKA s.r.o.
Račianska 96
831 02 Bratislava

Obhliadka priestorov a prenájom

Martin Biró
0944 15 15 10
biro@slovunit.sk

Dohodnite si obhliadku


Pozrite si tiež