Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'html5blank_styles' not found or invalid function name in /data/3/1/318a94ad-1dc0-44b4-8d59-5298f14b8b43/kancelarie-optimum.sk/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Kancelárske a skladové priestory na prenájom

Dohodnúť si obhliadku
Volajte0944 15 15 10
3 098 m2 prenajímateľnej plochy
5 minút do centra Bratislavy
5 minút od električkovej zastávky Riazanská

O projekte

Budova B sa nachádza v areáli OPTIMUM SLIAČSKA v bezprostrednej blízkosti budovy A. Pôvodne patrila táto budova Výskumnému ústavu hutníckej keramiky VÚHK, nachádzali sa v nej laboratóriá a skúšobné pece. Dnes ide o moderné, administratívne centrum, ktoré prešlo kompletnou rekonštrukciou a v súčasnosti poskytuje na prenájom kancelárske priestory vysokého štandardu.

Prvou rekonštrukciou prešiel objekt v roku 2002, kedy sa zmenil z výskumného na kancelársko – skladový. Druhou, rozsiahlou rekonštrukciou už pod vedením developerskej spoločnosti Slovunit Sliačska prešiel objekt v rokoch 2014 – 2015. Táto rekonštrukcia priniesla nové fasády, plastové okná, druhé zateplenie, klimatizáciu do všetkých kancelárií, kompletnú rekonštrukciu a obnovu interiérov. Rozsiahlou úpravou prešiel aj exteriér, kedy boli odstránené malé, chátrajúce budovy v okolí, spevnené podložie a položená nová zámková dlažba s únosnosťou aj pre kamióny zásobujúce pridružené sklady.

Celková prenajímateľná plocha:
3 098m²
Veľkosť kancelárskych priestorov:
2 080m²
Veľkosť skladovacích priestorov:
1 018m²
Počet nadzemných podlaží:
4
Počet parkovacích miest:
60
Kancelárske a co-workingové priestory na prenájom

ŠTANDARD

  • Bezpečnostný a kamerový systém
  • Strážna služba
  • Štruktúrovaná kabeláž
  • Internet v cene prenájmu
  • Kuchyne s kompletným vybavením
  • Klimatizované kancelárie

LOKALITA

Administratívno - skladový areál OPTIMUM SLIAČSKA sa nachádza na Sliačskej ulici, v blízkosti Račianskej ulice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. Priame napojenie Sliačskej ulice na Račiansku zabezpečuje jednoduché a bezproblémové pripojenie na všetky dôležité dopravné tepny oboma smermi – do centra mesta aj smerom von z mesta. Areál sa nachádza uprostred rezidenčnej štvrte s názvom Ahoj – Briežky, do ktorej citlivo a bez narušenia vzhľadu najbližšieho okolia zapadol. Súčasťou areálu bude onedlho aj rezidenčné bývanie, čím sa z tejto oblasti vytvorí kompaktný celok na prácu, bývanie aj oddych, ktorý zároveň vytvorí prirodzené spojenie s centrom mesta. Príjemným bonusom tejto lokality je blízkosť račianskych vinohradov a Malých Karpát.

5 minút do centra Bratislavy
10 minút do centra Bratislavy
5 minút od električkovej zastávky Riazanská
15 minút na letisko M.R. Štefánika

Galéria

Kontakt

Majiteľ budovy

SLOVUNIT R71 s.r.o.
Račianska 96
831 02 Bratislava

Obhliadka priestorov a prenájom

Martin Biró
0944 15 15 10
biro@slovunit.sk

Dohodnite si obhliadku


Pozrite si tiež